Sæt.

Søg efter sæt, og filtrer efter år, antal dele, pris, tema eller en bestemt del.

202SÆT I INDEKSET
Filtre1
FILTRER SÆT
Forhandlerne kunne ikke indlæses.
ÅRSPERIODE
Fra 1949Til 2027
ANTAL DELE
BEDSTE PRIS
LEGO-LISTEPRIS
TEMAER
0 valgt
UNDERTEMAER
0 valgt
4 Juniors
Adventurers
Agents
Alpha Team
Aquazone
Architecture
Bionicle
Books
Castle
City
Collectible Minifigures
Creator
Disney
Duplo
Educational and Dacta
Gear
Harry Potter
Hero Factory
Juniors
Legends of Chima
LEGO Brand Store
Legoland
Make & Create
Mindstorms
Modular Buildings
Ninjago
Other
Pirates
Power Functions
Promotional
Racers
Sculptures
Seasonal
Service Packs
Space
Sports
Star Wars
Studios
Super Heroes DC
Super Heroes Marvel
System
Technic
The Hobbit and Lord of the Rings
The LEGO Movie
Town
Train
Universal Building Set
DEL47905FARVE 0
SÆTTEMA
Legends of Chima201510,001—
Ultimate Collector Series20259,0316,499.00
Icons20236,1813,682.00
Ninjago20236,1633,395.00
Ninjago20215,7102,644.00
LEGO Ideas and CUUSOO20264,7122,199.00
Icons20254,1543,299.95
BrickLink Designer Program20264,086—
BrickLink Designer Program20234,074—
Harry Potter20263,5463,499.95
Ninjago20243,4901,799.00
BrickLink Designer Program20253,396—
Icons20243,308—
Harry Potter20253,2282,896.00
Endurance10335-1
Icons20243,0112,099.95
Ultimate Collector Series20252,9702,109.00
Bjerghulen21137-1
Minecraft20172,863—
Skyline5526-1
Factory20052,792—
LEGO Ideas and CUUSOO20232,5444,199.00
UCS20202,363—
Monkie Kid20242,3301,399.95
Vrangsiden75810-1
Stranger Things20192,287—
Batman20262,2711,699.95
Modular Buildings20092,236—
Modular Buildings20132,194—
Other20152,179—
LEGO Ideas and CUUSOO20212,1641,538.00
BrickLink Designer Program20222,124—
Super Mario20212,0643,679.00
Icons20212,048—
Town Plan10184-1
Town Plan20082,011—
LEGO Exclusive20251,912—
BrickLink Designer Program20241,9061,799.00
The LEGO Movie II20191,826—
Chinese Traditional Festivals20251,650899.95
Fantasy Era20091,619—
LEGO Ideas and CUUSOO20221,606—
Monkie Kid20231,589—
Disney20241,560—
Star Wars20261,5441,090.00
Icons20251,5051,119.00
Icons20211,4581,099.95
Super Mario20241,396689.00
Star Wars20231,3941,751.00
Mini20121,356—
Wicked20251,327699.30
The Infinity Saga20261,297840.00
La Catrina21372-1
LEGO Ideas and CUUSOO20261,212745.00

VISER 1–48 AF 202